Sākums
Latvijas Meža īpašnieku biedrība

Latvijas Meža īpašnieku biedrība atsauc parakstu no memoranda ar Latvijas Krievu savienību

Latvijas Meža īpašnieku biedrība atsauc parakstu no memoranda ar Latvijas Krievu savienību

Vakar noslēdzās  trīs biedrību - Latvijas Meža īpašnieku biedrība, “Zemnieku saeima” un  “Latvijas kūdras asociācija” tikšanās cikls ar politiskajām partijām un to apvienībām, kā  gaitā uz Saeimu kandidējošās partijas tika iepazīstinātas ar trim nozarēm svarīgiem jautājumiem un parakstītas deklarācijas ar kurām partijas apliecina savu izpratni par nepieciešamību šos jautājumus risināt. Ņemot vērā to, ka biedrību praksē tika pielietota cieņpilna sadarbība ar visiem 100 Saeimā ievēlētajiem deputātiem, par kuriem vēlēšanās savas balsis bija atdevuši Latvijas pilsoņi, arī pirms šīm vēlēšanām, nozaru priekšlikumi tika nosūtīti tiem politiskajiem spēkiem, kuru darbību Latvijas valsts ir atļāvusi un par kuriem pastāv varbūtība, ka tie var tikt  ievēlēti 14. Saeimā. Atbalstu 3 organizāciju izteiktajiem priekšlikumiem ar savu parakstu atbalstīja Attīstībai/Par!, Zaļo un Zemnieku savienība, Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Konservatīvie, “Saskaņa” sociāldemokrātiska partija, Jaunā Vienotība, "Apvienotais saraksts” - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija", “Latvija pirmajā vietā”, “Latvijas Krievu savienība”

Latvijas Meža īpašnieku biedrība vienmēr ir iestājusies par Latvijas neatkarību, gan politisko, gan veidojot pašpietiekamu tautsaimniecību, kur tieši meža nozarei ir svarīga loma, lai atteiktos no Krievijas gāzes ietekmes. Tādēļ pārvērtējot situāciju, LMĪB  memoranda parakstīšanu ar Latvijas Krievu savienību atzīst par kļūdu un atsauc savu parakstu no šī dokumenta. Tāpat vēlamies pateikt paldies aktīviem sabiedrības locekļiem, kuri mums tieši norādīja uz nepieciešamību esošajā situācijā ievērot īpaši augstu pašorganizēšanās un atbildības slieksni un ceram, ka politisko spēku pārstāvji šos uzstādījumus un atbildības līmeni arī paši ievēros nākamās Saeimas darbības laikā.

Aicinām visus meža īpašniekus 1.oktobrī doties uz vēlēšanām un atbalstīt tās partijas, kuras iestājas par Latvijas neatkarību un sniedz savu atbalstu Latvijas meža nozares attīstībai!

 

Latvijas Meža īpašnieku biedrība ir lielākā meža īpašniekus un apsaimniekotājus pārstāvošā organizācija, kas apvieno fiziskas un juridiskas personas. Biedrības mērķis ir Veicināt ilgtspējīgas un ekonomiski efektīvas mežsaimniecības attīstību Latvijā.