Sākums
Latvijas Meža īpašnieku biedrība

Ecobase - kā gūt papildu ienākumus no sava meža piedaloties oglekļa projektos

Ecobase - kā gūt papildu ienākumus no sava meža piedaloties oglekļa projektos

Vebinārs
Norises datums
Laiks
-
Lektors
Linards Krumšteds, Ecobase
Tēma
Meža apsaimniekošana

12. novembrī (trešdien), plkst. 15:00 tiks organizēts vebinārs: "Ecobase - kā gūt papildu ienākumus no sava meža piedaloties oglekļa projektos".  Vebināra laikā meža īpašnieki un citi interesenti uzzinās par Ecobase - Eiropas vadošo meža oglekļa projektu izstrādātāju, kas strādā ar starptautiski atzīto un vadošo oglekļa standartu Verra.

Sesijā tiks iepazīstināts ar Ecobase oglekļa projektiem un skaidrots, kā Latvijas zemju īpašnieki var gūt papildu ienākumus, vai nu iestādot jaunus mežus, vai uzlabojot esošo mežu platību apsaimniekošanu.

Pamatojoties uz īstu projektu piemēriem, dalībnieki uzzinās, cik lielus oglekļa ienākumus iespējams gūt un kā praktiski notiek kredītu pārdošana, izmantojot Ecobase pilna cikla pieredzi oglekļa tirgū.

Vebinārā uzzināsiet par:

  • Projektu veidiem - Ieskats apmežošanas (ARR) un uzlabotas mežu apsaimniekošanas (IFM) projektos, ko piedāvā Ecobase
  • Pievienošanos projektam - Ko dalība projektā nozīmē zemes un meža īpašniekiem, tostarp soli pa solim skatījums uz procesu, aktivitātēm un ienākumu plūsmu
  • Sadarbības partneri Latvijā - Kā pievienoties projektam un informācija par Ecobase sadarbību ar SIA Palus
  • Ecobase pieredzi - Nozīmīgākie sasniegumi un sadarbības modelis, kas garantē zemes īpašniekiem pilnīgu elastību un neatkarību lēmumu pieņemšanā.

Pieslēgšanās saite vebināram:

https://us06web.zoom.us/j/89819881959?pwd=rV8Y1yx29HSNEXma3lCR8zJqiQ9N0z.1

Meeting ID: 898 1988 1959
Passcode: 336342

Par Ecobase:

Ecobase ir lielākais meža oglekļa projektu izstrādātājs Eiropā. Uzņēmums ir pirmais oglekļa projektu izstrādātājs, kurš reģistrējis Eiropas mēroga apmežošanas projektu Verra sistēmā - starptautiski atzītajā oglekļa standartā, ko izmanto oglekļa kredītu pircēji. Jau ir iegūti un pārdoti pirmie oglekļa kredīti, nodrošinot iesaistītajiem zemes īpašniekiem oglekļa ienākumus. Papildus Ecobase izstrādā uzlabotas mežu apsaimniekošanas (IFM) projektu Verra sistēmā, un pirmo kredītu iegūšana paredzēta līdz 2026. gada beigām. Uzņēmums dibināts 2021. gadā Igaunijā, Ecobase pārvalda visu projekta ciklu - no projekta izstrādes un reģistrācijas līdz kredītu iegūšanai un pārdošanai - veicinot jaunu meža platību izveidi un uzlabotu esošo mežu apsaimniekošanu, kas ļauj zemes īpašniekiem gūt ienākumus no oglekļa kredītiem. Latvijā Ecobase sadarbojas ar kompāniju SIA Palus, lai oglekļa projektus padarītu pieejamus visu izmēru zemes īpašniekiem.

www.ecobase.earth