Sākums
Latvijas Meža īpašnieku biedrība

Eiropas Savienības klimata politika: mērķi, uzdevumi, izaicinājumi zinātnei

Eiropas Savienības klimata politika: mērķi, uzdevumi, izaicinājumi zinātnei

Lekcija
Norises datums
Laiks
-
Lektors
Dagnis Dubrovskis, Dr.silv.
Tēma
Klimata pārmaiņas |
Politika un normatīvais regulējums

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes – LBTU (iepriekš – LLU) Meža fakultāte sadarbības ar LBTU Doktorantūras skolu organizē tiešsaistes lekciju "Eiropas Savienības klimata politika: mērķi, uzdevumi, izaicinājumi zinātnei", kuru vadīs Klimata un enerģētikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks, Dr. silv. Dagnis Dubrovskis. Tajā aicināti piedalīties universitātes doktoranti un citi interesenti, kuriem saistoša šī tēma.

Klimata pārmaiņas ir viens no nozīmīgākajiem globālajiem izaicinājumiem, kas ietekmē ekonomisko un sociālo attīstību arī Eiropā un Latvijā. Klimata pārmaiņas ietekmē sabiedrības ilgtspējību, ekonomiskās izaugsmes potenciālu, ekosistēmu stāvokli, kā arī dzīves kvalitāti. Eiropas Savienība ir pasaules līderis klimata politikas veidošanā un ieviešanā, tādējādi līdz 2030. gadam plānots vismaz par 55% samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, turklāt līdz 2050. gadam - sasniegt klimata neitralitāti.

Lekcijas laikā Dr.silv. Dagnis Dubrovskis dalīsies ar labās prakses piemēriem un analizēs turpmākos mērķus, uzdevumus un zinātnes izaicinājumus, kā arī diskutēs par citām aktualitātēm.

Interesenti aicināti pievienoties platformā "Zoom", izmantojot šo saiti.

Meeting ID: 944 5314 5918
Passcode: ajb4sNQqD