Sākums
Latvijas Meža īpašnieku biedrība

Jaunais PEFC EUDR uzticamības pārbaudes sistēmas standarta modulis

Jaunais PEFC EUDR uzticamības pārbaudes sistēmas standarta modulis

Norises datums
Laiks
-
Lektors
PEFC International
Tēma
Meža atjaunošana |
Meža kopšana |
Meža aizsardzība |
Meža apsaimniekošana |
Politika un normatīvais regulējums

PECF International 27. martā un 24. aprīlī rīko īpašu informatīvu vebināru, kas ir atvērts ikvienam, lai iepazīstinātu ar jauno PEFC EUDR DDS un atbildētu uz jūsu jautājumiem. PECF International  izstrādājuši šo jauno PEFC EUDR uzticamības pārbaudes sistēmu (DDS), lai palīdzētu mūsu PEFC piegādes ķēdes sertificētajām organizācijām izpildīt savas EUDR saistības.

Informācija: 
Vebinārs notiek 27. martā un 24. aprīlī plkst. 10:00 un 16:00 CET. Vebinārs ilgst vienu stundu un ietvers atvērto jautājumu un atbilžu sesiju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums ir jāreģistrējas tikai vienam vebināram.

Ja nevarat pievienoties 27. martā? Drīzumā tiks atvērta reģistrācija 24. aprīlim.

PEFC EUDR DDS ir veidota uz esošās piegādes ķēdes DDS. Mūsu mērķis bija padarīt EUDR sistēmu saprotamu organizācijām, lai tās varētu īstenot, gūstot labumu no sinerģijas ar mūsu esošajām prasībām. Vienkāršība ir bijis galvenais jēdziens izstrādes laikā. Mūsu mērķis ir bijis nodrošināt sistēmu, kas ir viegli integrēta mūsu pašreizējās uzraudzības ķēdes procesos tā, lai organizācija varētu izmantot moduli un ieviest to sistēmā, kas tai jau ir pazīstama.

Konsultācija: Sabiedriskās apspriešanas ir būtiska mūsu standartu izstrādes procesa sastāvdaļa. Tie ir tad, kad varat izlasīt standarta projektu, izteikt savus komentārus un sniegt tiešas atsauksmes. Katrs komentārs saņems atbildi. Konsultācija atvērta līdz 7. maijam. Lūdzu, aizpildiet šo veidlapu, lai saņemtu saiti uz standarta moduļa projektu.