Sākums
Latvijas Meža īpašnieku biedrība

Reģionālā konference "Share IT / MEŽS" par tehnoloģiju pielietojumu nozarē

Reģionālā konference "Share IT / MEŽS" par tehnoloģiju pielietojumu nozarē

Norises datums
Laiks
-
Tēma
Meža apsaimniekošana

Share IT ir Vidzemes mēroga konference darītājiem – IKT un nozares speciālistiem, uzņēmējiem un biznesa cilvēkiem – ikvienam, kurš ikdienā strādā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām. Nākam kopā, lai vairotu ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu.

Konferences būtība ir gan dalīties ar aktuālām zināšanām un praktisku pieredzi (kā un ar kādām tehnoloģijām strādājam), gan veicināt diskusiju par aktuālām tēmām (izglītības iespējas, darbaspēks, u.c.).

Konferences programmas formātu šo gadu laikā esam attīstījuši un kā optimālāko redzam balansu starp prezentācijām, kur dalībnieki gūst zināšanas, kā arī pēdējos trīs gados uzsvaru liekam uz praktisko iemaņu apgūšanu meistarklasēs.

2023.gada ShareIT konference plānota kā IT speciālistu un meža īpašnieku / apsaimniekotāju pieredzes apmaiņa. Galvenais konferences mērķis apskatīt jautājumus par mežu un IT kā resursu. Konferencē tiks apskatīti iepriekš veiktie pētījumi mežsaimniecības jomā, kādus digitalizācijas rīkus izmanto efektīvākai mežsaimniecības procesu efektivizācijai un kādi ir pieejami šobrīd, būs meistarklases praktisko iemaņu apgūšanā un pilnveidē, kā arī diskusijas.

2023.gada 8. decembra konferencē plānotā programma:
– Ko IT joma var dod mežsaimniecībai
– Kā gūt labumu no IT un tehnoloģijām mežā
– Aktuālais mežsaimniecības digitalizācijā
– Kā ar IoT var modelēt meža ekosistēmu

Konferences programma:

Dalība bez maksas un reģistrēšanās saite atrodama šeit.

Vairāk informācijas atrodama konferences mājas lapā: https://www.shareit.lv/